1

 

 

 • Kolay Kurulum, Yönetim ve Kullanım


        Kullanıcılar, DataLocker’ın donanım tabanlı şifrelenmiş harici sabit disklerine bayılır çünkü yüklenecek veya yapılandırılacak hiçbir şey yoktur. Kullanıcılar sadece kullanır, şifreleyip işe gider.

 

 • Düşük Maliyetler ile Askeri Korumaya Sahip Olun 

 

        DataLocker sürücülerini tüm çalışanlara (hatta geçici veya mevsimlik işçilere) ve ortaklara dağıtmak kolay ve düşük maliyetlidir. DataLocker şifrelenmiş harici sabit diskler, çok az eğitim veya müşteri desteği ve ek yüküyle, verileri çalınamaz şekilde güvenli hale getirmek için ucuz bir yoldur.

 

 

 • Üstün Güvenlik


        DataLocker şifrelenmiş harici sabit diskler, zararlı yazılımlara, kaba kuvvet saldırılarına, anahtar kaydedicilerine dahi en sinsi tehditlere bile karşı korumayı sağlar. “Kendini Tahrip Et” özelliği, kaba kuvvet şifre hack girişimlerine karşı bir savunmadır. DataLocker şifrelenmiş harici sabit sürücüler, önceden belirlenmiş sayıda başarısız giriş denemesine ulaşıldığında, tüm aygıtın şifreleme anahtarlarını "sıfırlayarak" bu yöntemleri engeller. Şifreleme anahtarı bir kez silindiğinde, veriler kurtarılamaz.

 

 

 • Mevzuata uygunluk


        DataLocker, HIPAA, SOX, DHS Girişimleri, NRC, GLB ve veri şifrelemesi gerektiren diğer tüm yönergelere uygun, hızlı ve ekonomik bir yoldur.

 

 

Şifreli USB Flash Sürücüler

 

 2

 

 

        Her yıl, 20 milyon korumasız USB sürücüsü kayboluyor. Bu sürücülerdeki veriler yanlış ellerde sonuçlanırsa, kamu güvenini kaybedebilir, özel bilgileri riske atabilir ve güvenlik ihlali bildiriminin utancıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Donanım şifreli USB flash sürücüler, kapsamlı bir veri kaybı önleme (DLP) stratejisinin temel bileşenidir. DataLocker, FIPS 140-2 seviye 3 cihazları ve Askeri Güvenli USB flash sürücüleri sunar.

 

        DataLocker'ın tüm güvenli USB flash sürücüleri, parola ilkeleri, uzaktan parola sıfırlamaları ve uyumluluk denetimi ve daha fazlasını sunan SafeConsole merkezi yönetim sistemi tarafından yönetilebilir.

 

Şifreli Sabit Diskler

 

 

4

 

 

        Pek çok insanın büyüyen dosya boyutları ve daha büyük miktardaki veri nedeniyle USB harici depolama cihazlarına yöneldiği bir ortamda, kayıp veya çalıntı cihazların ve bunlarda saklanan bilgilerin korunması artık bir lüks değil.

 

        Her birey ve işgücü benzersizdir ve farklı bir güvenlik, özellik, performans ve fiyat kombinasyonunu gerektirir. DataLocker’ın güvenli şifreli sürücüler serisi, dünya çapındaki insan ve kuruluşların çeşitli ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır.

 

 

cnt fips        DataLocker, FIPS 140-2 sertifikasyonu ve SSD seçeneklerine ve merkezi yönetim özelliklerine süper hızlı USB 3.0 arabirimi dahil, çeşitli kullanılabilirlik ve güvenlik gereksinimlerini karşılamak için bir dizi şifrelenmiş sabit sürücü sunar. DataLocker H350, H300, H200 BIO, H100, DL2, DL3 ve DL3FE, tüm güvenlik gereksinimlerine uyacak benzersiz

özellikler sunar.

 

 

 

 

SAFECONSOLE

 

 

SafeConsole screenshot

 

        SafeConsole , merkezi yönetim sunucusu yazılımı ile tüm şifrelenmiş USB flash sürücülerinizde ve taşınabilir sabit disklerinizde tam ve ayrıntılı kontrol elde edin.

 

 

"Tam kontrol ve denetim ile USB depolama kullanımı için uygunluk elde edin."

 


        USB depolama aygıtlarının üretkenlik avantajlarını, kötü amaçlı yazılım, veri sızıntısı ve ihlal riski olmadan koruyun.

 

 

SafeConsole Avantajları

 

 

H300 900x900 1        SafeConsoleReady güvenli bir USB sürücüsü SafeConsole merkezi aygıt yönetim sunucusu yazılımı tarafından yönetilebilir.

 

 • SafeConsoleReady güvenli USB sürücüleri kötü amaçlı yazılımlarla mücadele eder.

 

 • SafeConsoleReady güvenli USB sürücüleri denetlenir ve SafeConsole kullanarak kuruluş tarafından uzaktan öldürülür.

 

 • SafeConsoleReady donanım şifreli güvenli USB sürücüleri, saklanan tüm verilerin korunmasını zorlar.

 

 

 

SafeConsole Anti-Malware Koruması

 

 

poweredbyMcAfee 325x50 1        SafeConsole Ready Cihazları, McAfee tarafından desteklenen antivirüs koruması ile kullanılabilir. McAfee, virüsler ve kötü amaçlı yazılımlar kaldırıldığında virüsleri, fidye yazılımlarını, casus yazılımları ve diğer kötü amaçlı yazılım tehditlerini ve raporlarını SafeConsole'a kaydeder.

        Yükleme gerektirmeden, mevcut veya yeni SafeConsole hesabınızla birlikte kötü amaçlı yazılımdan koruma etkinleştirme özelliği ek özellik olarak kullanılabilir.

 

  

SafeConsole Dağıtım Seçenekleri

 

 

 •         SafeConsole Cloud

 

SafeConsole Network Map 1024x784 cropped        SafeConsole Cloud (SCC) tarafından barındırılan hizmet, kuruluşunuzun şifrelenmiş uç noktalarınızı yönetmesini ve güvenliğini sağlamanız için en kolay ve hızlı yoldur.

 • Özel bulut barındırılan hizmetiniz yalnızca kuruluşunuza ayrılmıştır.
 • Düzenleme gereksinimlerini karşılamak için sunucunuzu;Amsterdam, Frankfurt, Londra, New York, San Francisco veya Singapur gibi istediğiniz merkezde barındıra bilirsiniz .
 • Tüm ağ trafiği şifrele şekilde korunur.

 

 

 

 •         SafeConsole On-Prem

 

server 300x200        Kuruluşunuzda şirket içi veya karma bulut çözümü gerekiyorsa SafeConsole On-Prem, dağıtımı kolaylık sağlıyacaktır.

 • Özel bir Windows tabanlı sunucu gerektirir
 • Her yerden giriş yap ve yönet
 • Yöneticiler, AD kimlik bilgileriyle SafeConsole'a erişmek için kimlik doğrulayabilirler.
 • 300+ uç noktaya kadar dağıtımlar için idealdir.

 

 

 

 

©2019 Infoway Bilişim Teknolojileri A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.

Search