1

 

 

 

Malwarebytes Son Nokta Koruması

 

 

        Son noktayı güvenceye almak için doğru yaklaşım Malwarebytes Multi-Vector Protection gerektirir. Multi-Vector Protection, farklı saldırı vektörlerini ve tekniklerini kullanan gelişmiş tehditleri ele almak için çoklu teknoloji katmanları kullanır. Son noktalarınızı, her iki tehdide karşı, hem Windows hem de Mac için bir saldırının her aşamasını ele almak üzere statik ve dinamik algılama teknolojilerini kullanarak katmanlı bir yaklaşımla savunun.

 

virus bug connection spam crime attack hack malware 32e738a4b71815c4 256x256

 

        Çok Vektör Koruması

        Multi-Vector Protection, tüm saldırı zincirinde hem statik hem de dinamik tespit teknikleri içeren katmanlı bir yaklaşım sağlar. Bu yaklaşım, geleneksel virüslerden yarının ileri tehditlerine kadar her tür tehdide karşı koruma sağlar.

 

 

 

        Entegre iyileştirme yetenekleri

        Bir bulaşma meydana geldiğinde acil müdahale yetenekleri sağlayın ! Tescilli Bağlantı Motorumuz, son kullanıcıya olan etkiyi en aza indirirken uç noktayı gerçekten sağlıklı bir duruma döndürmek için eksiksiz ve kapsamlı bir iyileştirme sağlar.

 

        Malwarebytes Bulut Platformu

        Bulut platformumuz, Malwarebytes Endpoint Protection'ı tek bir birleşik uç nokta aracı aracılığıyla sunar. Kolayca ölçeklenebilirlik sağlarken, dağıtım ve yönetim, anlık zamana değer sunarak basitleştirilir.

 

 

2

 

 

 

 

©2019 Infoway Bilişim Teknolojileri A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.

Search