Flowmon ADS

Flowmon ADS

asdasd

 

 

 

GÜVENLİK TEHDİTLERİ VE İŞLETME SORUNLARINA KARŞI GARANTİ

 

 

1        Flowmon Anomaly Detection System,geleneksel çevre ve uç nokta güvenliğini atlayan modern siber tehditlere karşı teknoloji güdümlü savaşın ön saflarında yer almaktadır. Yeni güvenlik veya operasyonel sorunlar ortaya çıktığında, Flowmon ADS, belirleyici eylemler almak ve ağı güvenle yönetmek için ayrıntılı ağ görünürlüğü ve güçlü davranış analitiği ile BT profesyonelleri sağlayan ışıktır.

 

 

 

MODERN SIBER TEHDITLER ÜZERINDE HAKIMIYET

 

 

 

ads en 1 v1        Flowmon Anomali Algılama Sistemi (ADS), mühendislere modern tehditler üzerinde hakimiyet sağlayan güçlü bir ağ güvenlik aracıdır.

Karmaşık ağ davranışı analizinden yararlanarak, makine öğrenimini temel alan gelişmiş bir yapay zeka, anormalliği arayan ve şüpheli davranışları ortaya koyan veri iletişimini sürekli olarak gözlemler ve analiz eder. Bu ADS sayesinde güvenlik duvarı, IDS / IPS veya antivirüs gibi geleneksel çözümleri atlayan riskleri otomatik olarak ortadan kaldırır. Çözüm, yöneticilere ağda neler olup bittiği hakkında tam bilgi verirken, tüm ağ güvenliğini bir üst düzeye taşıyarak zaman ve para tasarrufu sağlar

 

        Flowmon ADS, operasyonel sorunları ortaya çıkarmak ve ağı güvenli tutmak için kapsamlı bir çözümdür. Standart IDS sistemlerine ve SNMP izlemeye göre ana avantaj, şüpheli davranışı ortaya çıkaran ağdaki cihazların genel davranışları yönelimindedir. Bu ayrıca imzanın bulunmadığı hâlâ bilinmeyen veya belirli tehditlere yanıt verir.

 

 

 

30 DAKİKA İÇİNDE TAM İŞLEVSELLIK

 

 

product img products ads full funkcionality in 30 minutes        Flowmon ADS, Flowmon Collector veya Flowmon Probe için bir yazılım modülüdür. Dağıtım süreci, birkaç dakika içinde eksiksiz bir Ağ Davranış Analizi çözümüne sahip olmanızı sağlayan çok basittir. Anomali algılama hizmetleri, zaman alıcı yapılandırma ve özelleştirme için sınırlı ihtiyaç ile hızlı dağıtım sağlayarak önceden yapılandırılmıştır.Kurumsal ağlar, Internet Servis Sağlayıcıları (ISP) ve omurga operatörleri dahil olmak üzere her türlü ağ için optimize edilmiş dağıtım modelleri mevcuttur.

 

 

 

©2019 Infoway Bilişim Teknolojileri A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.

Search