asdasd

 

 

 

HAREKETE GECMEDEN ÖNCE UYGULAMA PERFORMANSI SORUNLARINIZI KEŞFEDİN

 

 

 

1       Kullanılabilirlik sorunları, Yavaş yanıt süreleri, Performans darboğazları... Bu sorunların yanısıra web uygulamalarında çalışanlarınızın ve müşterilerinizin memnuniyetini etkileyen sorunlar var. Kullanıcı deneyiminizi ve uygulama değerinizi proaktif olarak yönlendirmek için aracı olmayan bir çözüm olan Flowmon APM ile işletmenizi etkilemeden önce bu sorunları tanımlayın ve ortadan kaldırın !

 

 

 

 

BT OPERASYONLARI İÇİN UYGULAMA PERFORMANSI YÖNETİMİ

 

 

 

apm latency paralel users transactions en        Kritik web uygulamanız sorunsuz çalışıyor mu? Müşterileriniz iş uygulamanızın yavaş yanıtıyla karşı karşıya kalırsa ne olur? İç sistemler ile çalışırken, çalışanlarınızın hatalarla boğuştuğunu bile bilmiyorsanız ne olur? Bir hatayı ve kök nedenini ne kadar çabuk tespit edersiniz? Flowmon Application Performance Monitor (APM) çözümü, kritik iş uygulamalarınızı son kullanıcı bakış açısından proaktif bir şekilde izler, böylece her zaman nasıl yığıldıklarını bilirsiniz. Sunucularda aracı yokken, yapılandırmada değişiklik yok.

 

 

 

flowmon apm gui2        Flowmon APM ile şeffaf uygulama izlemeyi birkaç dakika içinde başlatabilirsiniz. Uygulama protokolleri ve uygulama ile veritabanı sunucuları arasındaki iletişimi analiz ederek her uygulamanın gerçek zamanlı olarak her kullanıcıya nasıl davrandığını öğrenin. Flowmon APM, performans sorunlarını otomatik olarak belirler, kök nedenlerini ortaya çıkarır ve kullanıcı deneyimini ve uygulama değerini artırmak için BT analizlerine derin analiz tanıları sağlar. 

 

 

©2019 Infoway Bilişim Teknolojileri A.Ş. Tüm Hakları Saklıdır.

Search